.

10% EXTRA KORTING op alle outdoorartikelen* met code SUMMER

NL/BE

Amélia

Stalen tuinstoel (set van 4)

MTCHRX4AT

Set van 4 stalen tuinstoelen, 4 zittingen, antraciet, Amelia, B44 x D52 x H79cm Photo1 Set van 4 stalen tuinstoelen, 4 zittingen, antraciet, Amelia, B44 x D52 x H79cm Photo2 Set van 4 stalen tuinstoelen, 4 zittingen, antraciet, Amelia, B44 x D52 x H79cm Photo3 Set van 4 stalen tuinstoelen, 4 zittingen, antraciet, Amelia, B44 x D52 x H79cm Photo4

    Kleur: Anthracite

    € 169,99

    Kleur: Anthracite

    Directe verzending

    Gratis levering

    Levering tussen dinsdag 23 juli en donderdag 25 juli

    Stoelen met lamellen en afgeronde hoeken

    Eenvoudige afvoer van regenwater

    Roestwerende behandeling

    Staalconstructie

    Gratis levering op alle producten

    Artikel garantie 2 jaar

    De klantenservice staat tot uw dienst

    Amélia

    Stalen tuinstoel (set van 4)

    € 169,99
    Set van 4 stalen tuinstoelen, 4 zittingen, antraciet, Amelia, B44 x D52 x H79cm Photo1
    € 169,99

    Stoelen met een tijdloos design

    Uw tuintafel wacht maar op één ding, op mooie stoelen die erbij horen? Dankzij de Amelia stoelen komt dat voor elkaar! Hun mooie stalen structuur en tijdloze design zullen een echte plus aan uw tuininrichting geven. De afgeronde randen en de latten op de zitting en rugleuning maken deze stoelen tot originele modellen met een klassiek en tijdloos design! Er is geen betere keuze dan de Amalia stoelen!

    Robuust en roestvrij

    De Amelia stoelen hebben een robuuste structuur en een elektroforetische roestwerende behandeling en daar houden we van! Ideaal voor buitengebruik, u hoeft zich geen zorgen te maken over het onderhoud en de duurzaamheid. Bij regenachtig weer wordt het water gemakkelijk afgevoerd via de sleuven. Stapelbaar en compatibel met onze prachtige Amelia tafel uit dezelfde collectie, deze set van 4 stoelen heeft het allemaal!

    Toegevoegde informatie:
    Wij bieden deze Amelia tuinstoelen aan in verschillende kleuren, in sets van 2 of 4. Deze stoelen zijn ook compatibel met de Amelia tafel.

    Afmetingen van de pakketten

    Pakketten 1: L 84 x l 60 x h 44 cm - 18 kg

    Aantal zitplaatsen 4
    Contient du bois Non
    Kleur Anthracite
    Materiaal Staal
    Montage Het product wordt al gemonteerd geleverd in de originele verpakking.
    Stapelbaar Ja
    Stoelhoogte 44,5 cm
    Dimensions d'une chaise L44 x P52 x H79cm (4kg)
    Afmetingen van de pakketten

    Garantie 2 jaar
    Gebruik Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik
    Pantone 11 C
    Type Stoel

    • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
    • CLOUD, getReviews, 127.69ms
    • REVIEWS, PRODUCT
    • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;