.

10% EXTRA KORTING op alle outdoorartikelen* met code SUMMER

NL/BE

Amélia

Stalen tuinstoel (set van 2)

MTCHRX2SAV

Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo1 Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo2 Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo3 Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo4 Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo5 Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo6

    Kleur: Savane

    € 89,99

    Kleur: Savane

    Verzending binnen 3 weken

    Gratis levering

    Levering tussen vrijdag 16 augustus en dinsdag 20 augustus

    Stoelen met lamellen en afgeronde hoeken

    Eenvoudige afvoer van regenwater

    Roestwerende behandeling

    Staalconstructie

    Gratis levering op alle producten

    Artikel garantie 2 jaar

    De klantenservice staat tot uw dienst

    Amélia

    Stalen tuinstoel (set van 2)

    € 89,99
    Lot de 2 chaises de jardin acier, 2 places, savane, Amelia, L44 x P52 x H79cm  Photo1
    € 89,99

    Stoelen met een tijdloos design

    Uw tuintafel wacht maar op één ding, op mooie bistrostoelen die erbij passen? Dankzij de Amelia stoelen komt dat voor elkaar! Hun mooie stalen structuur en tijdloze design zullen een echte plus aan uw tuindecoratie geven. De afgeronde randen en de lamellen op de zitting en rugleuning maken deze stoelen tot originele modellen met een klassiek en tijdloos design! Er is geen betere keuze dan de Amelia stoelen!

    Een robuuste en roestvrije structuur

    De Amelia stoelen hebben een robuuste structuur en een elektroforetische roestwerende behandeling en daar houden we van! Ideaal voor buitengebruik, u hoeft zich geen zorgen te maken over het onderhoud en de duurzaamheid. Bij regenachtig weer wordt het water gemakkelijk afgevoerd via de sleuven. Stapelbaar en compatibel met onze prachtige Amelia tafel uit dezelfde collectie, deze set van 2 stoelen heeft het allemaal!

    Toegevoegde informatie:
    Wij bieden deze Amelia tuinbistrostoelen aan in verschillende kleuren, in sets van 2 of 4. Deze stoelen zijn ook compatibel met de Amelia tafel.

    Afmetingen van de pakketten

    Pakketten 1: L 80 x l 55 x h 44 cm - 9.9 kg

    Handleidingen
    Aantal zitplaatsen 2
    Contient du bois Non
    Kleur Savane
    Materiaal Staal
    Montage Het product wordt al gemonteerd geleverd in de originele verpakking.
    Stapelbaar Ja
    Stoelhoogte 44,5 cm
    Dimensions d'une chaise L44 x P52 x H79cm (4kg)
    Afmetingen van de pakketten

    Handleidingen

    Garantie 2 jaar
    Gebruik Uitsluitend voor huishoudelijk gebruik
    Pantone 416 C
    Type Stoel

    • bvseo_sdk, p_sdk, 3.2.1
    • CLOUD, getReviews, 141.19ms
    • REVIEWS, PRODUCT
    • bvseo-msg: HTTP status code of 404 was returned;

    Anderen kozen ook voor

    2 jaar garantie